Hakkımızda

Müşteri odaklı hizmet anlayışı

Gelişen Bodrum’un değişen taleplerine uygun olarak her zaman kendimizi yeniledik

1986 yılında Bodrum’da, Alize ismi ile ilk kez turizm ve otelcilik sektöründe hizmet vermeye başladık. Hedefimiz Bodrum’a Alize ismi ile büyüyecek, güven ve kalite ile özdeşleşecek herbiri kendi sektöründe değerli firmalar kazandırmaktı.

Bu hedef doğrultusunda Bodrum’da inşaat ve yapı sektörünün ilk inşaat marketi Alize İnşaat Marketi’ni açtık. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla şekillendirdiğimiz, uzman kadro ile destek verdiğimiz, kalite ve güven ile anılan 20 yıldan fazla hizmet ettiğimiz müşterilerimizin desteği ve dostluğu ile güçlenen inşaat marketimizde bugün yarımadanın en güvenilir ve en düşük fiyat politikası ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Gelişen Bodrum’un değişen taleplerine uygun olarak her zaman kendimizi yeniledik ve bu doğrultuda inşaat marketimizde marin bölümünü de faaliyete geçirerek Bodrum’un ilk Marin Marketini yine Bodrum’un öz sermayesi ile bölgemize kazandırdık. İnşaat Market ve Marin Plaza geniş ürün yelpazesi, merkezi konumu ve uygun fiyat politikası ile Bodrum’da değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyor.

Bakış Açımız

Temelleri 1986 yılında atılan Alize, daima dürüst, güvenilir, kaliteli iş ortağı ve çözüm noktası olma hedefi ile çizdiği vizyonunu; inşaat ve marin sektöründe sunduğu ürün ve hizmetlerle geliştirmeye devam ediyor.

Yer aldığı sektörlerde aktif olarak varolan, Bodrum yarımadasına değer katmayı ilke edinen, saygınlığıyla tanınan, istikrarlı ve itibarlı bir kurum olmak en büyük hedefimiz.

Bizimle çalışmak
ister misiniz?

Sizde ekibimize katılmak istiyorsanız, iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Online Alışveriş